Taptoe Edelweiss Heerlen

21 Jun 2025 vanaf 19.00 uur, Corneliusplein Heerlerheide (Heerlen)

Jachthoorn- en Trompetterkorps Edelweiss bestaat 65 jaar en organiseert een taptoe met deelname van enkele Nederlandse topkorpsen uit de mars- en show wereld. 

Tijdens de taptoe is er nog een muzikale surprise met een niet alledaags optreden. Voorafgaand aan deze taptoe is er een straatparade waaraan de taptoekorpsen meedoen evenals enkele muziekkorpsen uit de regio. Tussen het einde van de parade en het begin van de taptoe zal op het horecaplein voor muziek worden gezorgd. Het evenement staat niet alleen in het teken van het jubileum van Edelweiss, maar vindt ook plaats in het kader van het jaar van het Cultureel Erfgoed Heerlen. Zo zullen vrijwilligers van het Nederlands Mijnmuseum, ook gelegen in Heerlen, u alles kunnen vertellen over de historie van de voormalige Oostelijke Mijnstreek. 

Het stadsdeel Heerlerheide waar het taptoeplein ligt, beschikte vroeger ook over een van de vele mijnen in dit gebied. Edelweiss is trots op zijn afkomst en werkt bij haar jubileum graag samen met diverse partijen om iedereen te laten genieten van muziek en mijngeschiedenis.

Tick Me!

Schrijf je in voor de Tickli Nieuwsbrief en blijf op de hoogte!

Je voorkeuren aanpassen