Pique-nique et Musique

2 jul 2023 vanaf 14.00 uur, Weide van Kaashandel Peerboom

Waan je als een God in Frankrijk met ‘du pain, du vin et… du fromage’ en geniet van de chansons van Brel, Aznavour en Barbara Pravi!

Wegens groot succes wordt ook dit jaar een muzikale picknick met Franse chansons georganiseerd in de wei van het prachtige gehucht Ingber(Gulpen). Kaashandel Peerboom zorgt voor het kaasplankje. Duo CentMille Chansons (zang en piano) zorgen voor de Franse sfeer: 'une bonne coopération’. Neem jij zelf je favoriete drankje en een plaid of tuinstoel mee?

Let op : de ervaring leert dat dit picknickconcert in korte tijd is uitverkocht, wees er dus snel bij.

Enkele dagen voor het concert ontvangt u via de mail aanvullende informatie.

Bij vragen kunt u een bericht sturen naar centmillechansons@outlook.com of bellen met onze contactpersoon Mariëlle: 06-310.66050.

Bij regen verplaatsen we het concert naar de binnenplaats of schuur van de kaashandel.

(Foto: studio Ellen Oosterhof)

Tick Me!

Schrijf je in voor de Tickli Nieuwsbrief en blijf op de hoogte!